Nova ponuda za internacionalne zone

31.01.2012.

Crnogorski Telekom je od sjutra pripremio izuzetno povoljnu ponudu za pozive ka internacionalnim zonama, za korisnike mobilne i fiksne telefonije.

Pozivi ka SAD i Kanadi od sjutra će imati istu cijenu kao pozivi u Crnoj Gori, 10 centi po minutu za korisnike fiksne telefonije i postpaid mobilne korisnike i 12 centi/minut za prepaid korisnike.

Ta cijena važi i za pozive ka mobilnim i fiksnim brojevima. To praktično znači da korisnik mobilnog telefona po cijeni od 10 centi/minut poziva i mobilne i fiksne brojeve u SAD i Kanadi.

Ponuda za fiksnu telefoniju

Za korisnike fiksne telefonije pripremljena je nova ponuda koja obuhvata devet paketa za pozive ka Srbiji, Zoni I (Region) i Zoni II (Evropa). Paketi uključuju definisani broj minuta po određenoj cijeni. Primjera radi, ako je korisnik odabrao opciju Srbija – 50, za dodatnih 5 eura mjesečne pretplate dobija 50 minuta za razgovore ka fiksnim brojevima u Srbiji.

Minuti u okviru ovih paketa važe samo za pozive ka fiksnim brojevima telefona u inostranstvu. Ako korisnik aktivira ponudu za Srbiju, minuti ne važe za internacionalnu zonu 1 (kao ni obratno), iako paketi uključuju isti broj minuta.

Ponuda za postpaid i prepaid

Za korisnike mobilne telefonije (postpaid i prepaid ), pripremljena je opcija 5 plus 5 koju mogu aktivirati na super meniju, pozivom na *111#.
Nakon 5 potrošenih minuta za pozive ka internacionalnoj zoni 1 i 2, sljedećih 5 minuta razgovora ka tim zonama je besplatno. Ponuda ne uključije Srbiju.

Minuti se odnose na pozive i ka fiksnim i ka mobilnim brojevima u inostranstvu.